Obchodní podmínky

1. Úvod

Všeobecné podmínky internetového obchodu FertilUp jsou definovány v souladu se Zákonem o ochraně spotřebitele (ZOS). Internetový obchod fertilup.cz provozuje společnost PrimaMedis s.r.o. (dále jako prodejce). Uživatel je osoba, která používá náš systém, to znamená zákazník v internetovém obchodě (dále jako zákazník). Všeobecné obchodní podmínky upravují fungování internetového obchodu FertilUp, práva zákazníků a obchodní vztah mezi prodejcem a zákazníkem.

2. Objednávka

Zákazník do 24 hodin po zadání objednávky obdrží potvrzení objednávky na svůj e-mail. Případné zrušení objednávky může zákazník oznámit do dvou hodin po obdržení potvrzení objednávky na elektronickou adresu prodejce  info@fertilup.cz . V případě, že zákazník ve stanoveném čase nezruší svoji objednávku, znamená to, že smlouva o koupi výrobků mezi zákazníkem a prodejcem (PrimaMedis s.r.o.) je uzavřena. Prodejce poté v dohodnuté lhůtě zboží připraví a odešle.

Smlouva (objednávka) se uchovává v elektronické podobě na serveru prodejce a zákazníkovi je k dispozici na elektronické adrese prodejce  info@fertilup.cz . Zákazník může pro účely kontroly údajů nebo zajištění přesnosti dodání zavolat prodejci na jeho kontaktní telefonní číslo nebo mu může zaslat dotaz na elektronickou adresu  info@fertilup.cz

Uvedení technologických prostředků umožňujících rozpoznávání a opravování chyb před zadáním objednávky: Nákupní košík je možné kontrolovat během celé doby prohlížení internetové stránky FertilUp. Před zadáním objednávky je zákazníkovi umožněna celková kontrola objednávky, jakož i možnost kroku zpět a odstranění libovolných výrobků z internetové objednávky.

3. Dodací lhůta a doručení

Prodejce zboží zabalí a odešle nejpozději do 2 pracovních dnů po zadání objednávky. Partnerem doručení zásilek je GLS Česko. Předpokládaná oficiální dodací lhůta jsou 2-3 pracovní dny. V případě, že zákazník neobdrží zásilku do 5 pracovních dnů, oznámí tuto skutečnost na elektronickou adresu  info@fertilup.cz .

4. Náklady na doručení


Při objednávkách nad 1.300,00 CZK je doručení zdarma. Při objednávkách do 1.300,00 CZK představují náklady na doručení zboží 90,- CZK.
    
V případě platby na dobírku se účtuje poštovné 50,- CZK.

5. Ceny    

Ceny výrobků jsou uvedeny v českých korunách a zahrnují DPH. Ceny platí v okamžiku odeslání objednávky a nemají předem stanovenou platnost. Ceny je možné změnit bez předchozího oznámení. Nabídka platí do vyprodání zásob.

6. Platba

Prodejce umožňuje dva způsoby platby:
 • Při platbě na dobírku odešle prodejce zásilku doporučeně s uvedením částky dobírky. Kupní cena a náklady na doručení se hradí při převzetí zásilky na poště nebo poštovnímu doručovateli na adrese zákazníka. V případě platby na dobírku je účtováno poštovné 50,- CZK.
 • Druhým způsobem platby je platba platební kartou prostřednictvím systému Paypal. Paypal je internetový způsob platby prostřednictvím karet VISA, Mastercard, který poskytuje zákazníkům 100 % bezpečnost.

7. Zrušení objednávky

Případné zrušení objednávky může zákazník oznámit do dvou hodin po obdržení potvrzení objednávky na elektronickou adresu prodejce. V případě, že zákazník ve stanovené lhůtě svoji objednávku nezruší, znamená to, že smlouva o koupi výrobků mezi zákazníkem a prodejcem (PrimaMedis s.r.o.) je uzavřena.

8. Právo na odstoupení od koupě a vrácení zboží v souladu se ZOS

Na výrobky v internetovém obchodě se vztahují záruční podmínky v souladu se Zákonem o ochraně spotřebitele (ZOS). Zákazník má podle tohoto zákona právo oznámit prodejci do čtrnácti dní, že odstupuje od smlouvy. Důvody není nutné uvádět. Zákazník je zároveň povinen vrátit do 30 dní po zaslání oznámení o odstoupení od smlouvy na adresu prodejce obdržené zboží v nepoškozeném stavu a v původním množství (jako při obdržení zboží). Vrácení obdrženého zboží do 14 dní po obdržení zboží bez oznámení o odstoupení od smlouvy se považuje za oznámení o odstoupení od smlouvy. Prodejce vrátí kupní cenu, jakož i případné další platby nejpozději do 30 dní po obdržení oznámení o odstoupení od smlouvy.

9. Osvobození od odpovědnosti

Prodejce neodpovídá za obsah reakcí na výrobky, které uvedou uživatelé na webové stránce. Reakce a hodnocení výrobku jsou vyjádřením názoru jednotlivce a nemusí být stanoviskem provozovatele webové stránky fertilup.cz.

Přestože se prodejce snaží zajistit přesné fotografie prodávaných výrobků, je třeba považovat všechny fotografie za ilustrační. Fotografie nejsou zárukou vlastností výrobku.

Prodejce si vyhrazuje právo, že může kdykoli, jakýmkoli způsobem a bez předchozího upozornění změnit obchodní podmínky, a to bez ohledu na důvod.

10. Ochrana osobních údajů

Prodejce se zavazuje, že bude trvale chránit osobní údaje uživatele v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů. Prodejce se zavazuje, že osobní údaje použije výhradně za účelem vyřízení objednávky (zasílání informačních materiálů, nabídek, faktur) a k další potřebné komunikaci. Údaje o uživateli nebudou v žádném případě předány nepověřeným osobám. Prodejce používá příslušné technologické a organizační prostředky k ochraně přenosu a uchovávání osobních údajů a plateb. Prodejce pro tyto účely používá 128-bitový SSL certifikát.

11. Stížnosti a spory

Prodejce dodržuje platnou legislativu o ochraně spotřebitele a je povinen zavést účinný systém řešení stížností. Zákazník se může v případě problémů obrátit na prodejce telefonicky, elektronickou poštou nebo ho může kontaktovat písemně dopisem zaslaným na adresu společnosti. Prodejce potvrdí do 5 pracovních dnů přijetí stížnosti a oznámí zákazníkovi další průběh jejího řešení. Prodejce se bude snažit řešit případné spory dohodou podle svých nejlepších schopností.

V případě, že dohoda není možná, bude spory řešit příslušný soud v Lublani.
Provozovatel webové stránky:

Zasavska cesta 40B
Ob potoku 30
1231 Lublaň
DPH: SI29627877
IČ: 3866980000
Číslo účtu: SI56 10100-0045041557, Intesa Sanpaolo Bank
Společnost je zapsána u Okresního soudu v Lublani, Srg 2010/45014.
Výše základního kapitálu: 7.500,00 EUR.

Elektronická adresa: info@fertilup.cz
Telefon: +38664 178 385
All rights reserved © 2012 - 2018 Sign in
Production: MMVisual